Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство / Надзвичайні події / Черкаський район. Новини 30 июл 2016 09:50

ГУЧНИЙ СКАНДАЛ У СВИДІВКУ.

ГУЧНИЙ СКАНДАЛ У СВИДІВКУ.Сільського голову Свидівка Світлану Вовк затримали на хабарі в майже 200 тис. дол.

Про це під час брифінгу повідомив начальник департаменту Генеральної прокуратури України Володимир Гуцуляк.

Голова села разом з землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поруч з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову.

ГУЧНИЙ СКАНДАЛ У СВИДІВКУ.Світлану Вовк затримали поблизу сільської ради під час отримання частини хабара у сумі 170 тисяч американських доларів. Пізніше у приміщенні сільради були затримані обидва спільники.

Хабарництву, за версією Генпрокуратури, також сприяв очільник громадської організації “Агенція антикорупційних реформ” Микола Ладан. “Дуже примітним є те, що посередник в отриманні цих коштів – це громадянин, раніше неодноразово судимий за вчинення сукупності умисних тяжких злочинів, серед яких є і розбій, свою злочинну діяльність прикривав посадою очільника громадської організації “Агенція антикорупційних реформ”, – зазначив він, - "Це наглядно ілюструє, що не всі, хто ходять під гаслами і прапорами антикорупційності є самі віддані ідеалам доброчесності."

"Зараз проводяться обшуки у цього очільника „Агенції антикорупційних реформ“... вилучена велика кількість документів, які можуть свідчити про імовірну велику кількість епізодів, пов’язаних із незаконними оборудками по землях про які ми і не підозрювали”, — зазначив В.Гуцуляк.
Наверх