Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство / Економіка / Черкаський район. Новини 31 июл 2016 13:05

Субсидії повинні отримати всі домогосподарства, які її потребують - Петро Коренюк.

Субсидії повинні отримати всі домогосподарства, які її потребують - Петро Коренюк.Питання щодо стану призначення житлових субсидій у Черкаському районі є одним із пріоритетних та перебуває на постійному контролі заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка.

Управлінню праці та соціального захисту населення надано завдання – залучити до системи субсидій якомога більше громадян, яким важко оплачувати вартість житлово-комунальних послуг

Тож спеціалістами відділу тільки за період з 20.07.2016 по 26.07.2016. прийнято 115 заяв про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Також проведена перевірка повноти поданих документів, правильності їх оформлення.

Нагадуємо, що у разі призначення субсидії — пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються.

— Субсидії повинні отримати всі домогосподарства, які її потребують. А загалом жителі району мають постійно відчувати суттєву підтримку держави, тому що перочерговим завданням влади є покращення умов життя громадян. — переконаний заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.


За інформацією сайту Черкаської РДА
Наверх