Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 02 дек 2022 15:00

В Україні в обіг вийшов набір монет «Державні символи України»

В Україні в обіг вийшов набір монет «Державні символи України»
Нацбанк випустив набір із трьох монет у сувенірній упаковці «Державні символи України». До нього увійшли монети «Наш герб», «Наш стяг», «Наш гімн». Він присвячений головним атрибутам держави, символам України: Державному Гербу України, Державному Прапору України та Державному Гімну України.

Про це повідомляє Національний банк України.

Набір із трьох пам`ятних монет «Державні символи України» присвячений головним атрибутам держави, символам України, в яких втілюється національна ідея, відображається державна історична тяглість. Наші символи сповіщають мільйонам українців про славу прадідів.

Тризуб як знак Київської держави Володимира Великого символізує безперервність історичного розвитку Українського народу. Пісня «Ще не вмерла Україна» за півтора століття стала потужним символом боротьби за незалежність та національним гімном.

Поєднання синьої та жовтої барв, яке здавна використовувалось українцями для власної ідентичності, – це кольори чистого неба і пшеничного лану, офіційно затверджені ще на прапорі Української Народної Республіки.
Наверх