Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство / Економіка 21 гру 2022 13:00

Ветеран нарощуватиме потужність громади та місцевого виробництва за допомогою власного бізнесу

Ветеран нарощуватиме потужність громади та місцевого виробництва за допомогою власного бізнесу
Ветеран Сергій Лугеря нарощуватиме потужність своєї сільської громади та місцевого виробництва за допомогою власного бізнесу у селі Мошни.

Про це інформує Український ветеранський фонд.

Він переміг у першому конкурсі #ВАРТО від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Отримані кошти вкладатиме у власну справу із виробництва комбікорму для тварин та паливних пелет.

Підприємництвом чоловік зайнявся після повернення із війни. На фронт він відправився у 2015 році. Був головним сержантом розвідувального взводу механізованого батальйону 128 бригади. Додому повернувся після отриманого поранення під Дебальцевим. Але нині він знову у лавах Збройних Сил захищає нашу країну.

Згадувати про бойові дії Сергій за 2015 рік не хоче. У його пам’яті є місце лише для приємних спогадів — нові знайомства, підтримка рідних та допомога волонтерів. А про теперішні бої — розповідати нема часу.

Основною метою проєкту Сергія Лугері є забезпечення сільського населення більш дешевими комбікормами та паливними пелетами місцевого виробництва, а також розвиток сільської місцевості та розвиток громади. Саме тому на гроші від Фонду він придбає матеріально-технічну базу для фермерського господарства.

“У результаті втілення проєкту, саме господарство зменшить витрати на технологічні послуги, оскільки вони надаватимуться за меншими цінами, ніж зараз. Також забезпечить комбікормом та паливними пелетами місцеві виробництва за дешевшою вартістю, завдяки розвитку місцевого виробництва. Будуть створюватися нові робочі місця. Зокрема для ветеранів. А це все своєю чергою забезпечить стійкий розвиток нашої сільської громад”, - каже ветеран.

Сергій Лугеря має намір реалізувати свою продукцію не лише на території села Мошни, а й для найближчих сіл Черкаської області, тим самим забезпечивши регіон комбікормом та паливними пелетами власного виробництва.
Наверх