Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 23 гру 2022 15:00

Заявки на отримання пільгового кредиту на житло в ПриватБанку можна подавати за кілька кліків у Дії

Заявки на отримання пільгового кредиту на житло в ПриватБанку можна подавати за кілька кліків у Дії
Відтепер подати заявку на пільгову іпотеку від ПриватБанку за програмою єОселя можна у застосунку Дія - повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

Про це інформує пресслужба фінансової установи.

Українці, які відповідають вимогам програми, можуть подати заявку на кредит у власному смартфоні за кілька кліків, а всі необхідні дані автоматично підтягуються з державних реєстрів. ПриватБанк став одним з перших партнерів державної програми доступного кредитування житла єОселя у жовтні цього року та вже розпочав видачу кредитів.

Для подачі заявки на пільгову іпотеку треба лише натиснути кнопку “Почати” у єОселя в меню послуг Дії, вказати дані про житло, яке хотіли б придбати, вибрати ПриватБанк з переліку фінустанов та надіслати заявку на розгляд. Заявку опрацюють протягом 24 годин, після цього ви отримаєте сповіщення від банку про попереднє рішення видачі кредиту.

єОселя - державна пільгова іпотека від держави зі ставкою 3%. На першому етапі послуга доступна для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.
Наверх