Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство 17 січ 2023 07:00

«Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»: В Україні запустили онлайн-курс з мінної безпеки

«Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»: В Україні запустили онлайн-курс з мінної безпеки
ДСНС спільно з Фондом Східна Європа запустили онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!». Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта.

Онлайн-курс – безкоштовний. Він складається з п’яти серій по п’ять хвилин і порушує головні питання про вибухонебезпечні предмети (ВНП). Фагот разом із експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим розповідають:

Інформація з курсу життєво важлива як для тих, хто планує повернення або поїздку на деокуповані території, так і для всіх інших українців. Адже цілковито безпечних населених пунктів зараз у нашій країні, на жаль, немає.

Як переглянути онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»?

Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! 
Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!».
Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням.

Навчайтеся мінної безпеки самі та діліться цінними знаннями із близькими. Всього пів години можуть зберегти життя вам та вашим рідним!

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DanChurchAid.
Наверх