Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Протоколи сесій Мошнівської сільської ради 19 июл 2016 10:29

Одинадцята сесія сьомого скликання 14.07.2016 року. Протокол поіменного голосування. Питання 7-11

Одинадцята  сесія  сьомого скликання 14.07.2016 року. Протокол поіменного голосування. Питання 7-11Всього депутатів – 22 осіб.
Взяло участь у роботі сесії – 15 депутатів та сільський голова, відсутніх депутатів – Гаврилишин В.О., Іщенко В.О., Гончар О.М., Пасєка С.В., Компанієць Р.М., Моргун С.М., Батировський В.В.

Питання №7
Про розгляд заяв громадян з питань землекористування


1Одинюк Галина Сергіївназа
2Гаврилишин Володимир Олександровичвідсутній
3Павлов Олександр Анатолійович за
4Ковтун Олександр Володимировичза
5Дробиш Інна Ярославівназа
6Дужа Тамара Василівназа
7Білик Євдокія Федорівназа
8Фіщук Людмила Анатолдіївназа
9Одинока Людмила Леонідівназа
10Синчак Ольга Миколаївназа
11Гончар Олеся Миколаївнавідсутня
12Мирошніченко Володимир Івановичза
13Гаврилюк Леся Миколаївназа
14Шкарбута Ольга Іванівназа
15Преснякова Валентина Володимирівназа
16Іщенко Валентина Олексіївнавідсутня
17Гальченко Людмила Кузьмівназа
18Пасєка Сергій Вікторовичвідсутній
19Компанієць Руслан Миколайовичвідсутній
20Батировський Владислав Васильовичвідсутній
21Кропивник Ігор Анатолійовичза
22Моргун Світлана Михайлівнавідсутня


Питання №8
Про передачу у власність земельних ділянок


1Одинюк Галина Сергіївназа
2Гаврилишин Володимир Олександровичвідсутній
3Павлов Олександр Анатолійович за
4Ковтун Олександр Володимировичза
5Дробиш Інна Ярославівназа
6Дужа Тамара Василівназа
7Білик Євдокія Федорівназа
8Фіщук Людмила Анатолдіївназа
9Одинока Людмила Леонідівназа
10Синчак Ольга Миколаївназа
11Гончар Олеся Миколаївнавідсутня
12Мирошніченко Володимир Івановичза
13Гаврилюк Леся Миколаївназа
14Шкарбута Ольга Іванівназа
15Преснякова Валентина Володимирівназа
16Іщенко Валентина Олексіївнавідсутня
17Гальченко Людмила Кузьмівназа
18Пасєка Сергій Вікторовичвідсутній
19Компанієць Руслан Миколайовичвідсутній
20Батировський Владислав Васильовичвідсутній
21Кропивник Ігор Анатолійовичза
22Моргун Світлана Михайлівнавідсутня


Питання №9
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Дорошенко Анні Миколаївні


1Одинюк Галина Сергіївназа
2Гаврилишин Володимир Олександровичвідсутній
3Павлов Олександр Анатолійович за
4Ковтун Олександр Володимировичза
5Дробиш Інна Ярославівназа
6Дужа Тамара Василівназа
7Білик Євдокія Федорівназа
8Фіщук Людмила Анатолдіївназа
9Одинока Людмила Леонідівназа
10Синчак Ольга Миколаївназа
11Гончар Олеся Миколаївнавідсутня
12Мирошніченко Володимир Івановичза
13Гаврилюк Леся Миколаївназа
14Шкарбута Ольга Іванівназа
15Преснякова Валентина Володимирівназа
16Іщенко Валентина Олексіївнавідсутня
17Гальченко Людмила Кузьмівназа
18Пасєка Сергій Вікторовичвідсутній
19Компанієць Руслан Миколайовичвідсутній
20Батировський Владислав Васильовичвідсутній
21Кропивник Ігор Анатолійовичза
22Моргун Світлана Михайлівнавідсутня


Питання №10
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Сусідко Тет яні Сергіївні


1Одинюк Галина Сергіївнане брала участь
2Гаврилишин Володимир Олександровичвідсутній
3Павлов Олександр Анатолійович за
4Ковтун Олександр Володимировичза
5Дробиш Інна Ярославівназа
6Дужа Тамара Василівназа
7Білик Євдокія Федорівназа
8Фіщук Людмила Анатолдіївназа
9Одинока Людмила Леонідівназа
10Синчак Ольга Миколаївназа
11Гончар Олеся Миколаївнавідсутня
12Мирошніченко Володимир Івановичза
13Гаврилюк Леся Миколаївназа
14Шкарбута Ольга Іванівназа
15Преснякова Валентина Володимирівназа
16Іщенко Валентина Олексіївнавідсутня
17Гальченко Людмила Кузьмівназа
18Пасєка Сергій Вікторовичвідсутній
19Компанієць Руслан Миколайовичвідсутній
20Батировський Владислав Васильовичвідсутній
21Кропивник Ігор Анатолійовичза
22Моргун Світлана Михайлівнавідсутня


Питання №11
Про встановлення пам’ятного знаку першому пароплаву на Дніпрі «Бджілка»


1Одинюк Галина Сергіївназа
2Гаврилишин Володимир Олександровичвідсутній
3Павлов Олександр Анатолійович за
4Ковтун Олександр Володимировичза
5Дробиш Інна Ярославівназа
6Дужа Тамара Василівназа
7Білик Євдокія Федорівназа
8Фіщук Людмила Анатолдіївназа
9Одинока Людмила Леонідівназа
10Синчак Ольга Миколаївназа
11Гончар Олеся Миколаївнавідсутня
12Мирошніченко Володимир Івановичза
13Гаврилюк Леся Миколаївназа
14Шкарбута Ольга Іванівназа
15Преснякова Валентина Володимирівназа
16Іщенко Валентина Олексіївнавідсутня
17Гальченко Людмила Кузьмівназа
18Пасєка Сергій Вікторовичвідсутній
19Компанієць Руслан Миколайовичвідсутній
20Батировський Владислав Васильовичвідсутній
21Кропивник Ігор Анатолійовичза
22Моргун Світлана Михайлівнавідсутня
Наверх