Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Черкаський район. Новини 18 чер 2015 08:09

«Свидівчанка» отримала звання народного

«Свидівчанка» отримала звання народного«Свидівчанка» отримала звання народногоТанцювальному колективу «Свидівчанка» Свидівоцького сільського будинку культури присвоєно звання «Народний аматорський колектив». «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській РДА.

«Свидівчанка» працює в жанрі стилізованого народного танцю та сучасної естрадної хореографії. У доробку колективу з 8-річним стажем участь в кількох сотнях концертах та масових заходах села, міста та країни. Колектив вирізняється не тільки виконавською майстерністю, а й сценічною роботою над концертними номерами.

– Якщо на початку 2007 року було створено два танцювальні колективи, де займалися діти віком від 6 до 8 років та від 8 до 12 років, то в 2015 році кількість учасників зросла до 130 осіб молоді, – розповідає художній керівник Ірина Пожар.
Її вихованці були неодноразовими призерами на різних конкурсах та фестивалях. Жителі Свидівка з нетерпінням чекають виступів сільської самодіяльності на свята, які в селі відбуваються майже щомісяця.

Серед найвагоміших досягнень народного аматорського танцювального колективу «Свидівчанка» – участь у Міжнародному фольклорно-етнографічному фестивалі в Польщі у 2013 році, де танцюристи посіли третє місце серед тридцяти колективів.
 
Джерело: http://novadoba.com.ua/
народний, колектив, виступи, концерти
Наверх