Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Черкаський район. Новини 26 сер 2015 13:20

У рідному селі героя АТО ледве перейменували вулицю на його честь

У рідному селі героя АТО ледве перейменували вулицю на його честьРішення перейменувати вулицю Радянської на вулицю Іллі Іделя – "айдарівця”, який 30 серпня 2014 року загинув на Луганщині, депутати села Червона Слобода Черкаського району області прийняли після тривалих дискусій і не з першої спроби.У

Про це пише у своєму фейсбуку громадський активіст Олег Островський. За його словами, деякі депутати були проти такого перемейнування. Мовляв, Іделя ніхто не посилав йти обороняти українську цілісність на Сході.

"Двічі та звані "депутати” голосували – але рішення не було прийняте.
В мене в голові не вкладалося, що я почув… Мало того , що за цілий рік вони це не могли зробити… Деякі депутати навіть не знали, що він воював на сході України в доб.бат.” АЙДАР ". Інші були просто проти цього – мотивуючи, що це не законно… "…його туди ніхто не посилав…”, "…в нас немає війни…” – казав один із депутатів.
ГАНЬБА – тим "скритим сепаратістам”, які називають себе депутутами.
Якби ці слова чи мотиви я почув в інших регіонах України – мабуть, міг би це зрозуміти… Але… в центрі нашої держави. На землі, яка має тисячолітню історію боротьби за ВОЛЮ … на землі, яка скільки "дала” героїв… Я просто був шокований… Просто хотілось взяти нагайку і ” надавати ” по спинах… ", – написав Островський.

Зрештою, мінімальною більшістю рішення про перейменування було прийняте.

Нагадаємо, 26-річний боєць батальйону "Айдар” Ілля Ідель (позивний "РГД”) помер у госпіталі в Києві наприкінці серпня 2014 року після тяжких поранень, отриманих у бою на Луганщині. У селі Червона Слобода в нього залишилася дружина та 6-річна дочка. У травні 2015 року родина загиблого отримала відзнаку "Холодний Яр”.
 
Джерело: http://ck.ridna.ua/
Наверх