Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Культура / Історія села 18 сер 2015 11:21

Фотостудія “Промінь” с.Мошни

Фотостудія “Промінь” с.МошниФотостудія "Промінь” створена в квітні 1990 року. Члени фотостудії – вихованці фотогуртків районної СЮТ (учні 6 -11 класів Мошнівської ЗОШ І – ІІІ ст..), займаються за програмою основного рівня навчання, мають високий рівень знань, умінь та навичок з фотосправи, освоїли і використовують в своїй творчості самі сучасні досягнення фотографії, зокрема комп’ютерного дизайну. Постійно влаштовують фотовиставки для школярів, батьків, громадськості села, району та області в тому числі і персональні фотовиставки. Фотографії членів фотостудії публікувались в пресі (зокрема журналах "Юний технік”, "Potographer”), виставлялись на виставках в Українському Домі, УДЦПО (Український державний центр позашкільної освіти), демонструвались на каналах регіонального телебачення.

Студійці багато років поспіль були учасниками і переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань і фотовиставок. Вони мають десятки нагород ЧОЦ НТТУМ, УДЦПО. Дев’ять років поспіль захищають честь області на Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів "Ми – діти УкраЇни’’ і жодного року не залишались без нагород. Члени фотостудії та фотостудія мають серед своїх відзнак навіть сертифікати міжнародного зразка, грошові премії (фотоконкурс газети "День”) та спеціальні призи від міжнародного фотожурналу "Potographer” тощо. Лише за останні 3 роки шестеро членів фотостудії (переможці Міжнародних та Всеукраїнських фотоконкурсів) відпочили по безкоштовним путівкам в Міжнародному дитячому центрі "Артек”.

Аналіз двадцятирічної роботи фотостудії "Промінь” показує, що вона є не лише справжньою школою естетичного виховання та освоєння фотосправи, а й школою де формується всебічно розвинена творча дієва особистість, яка значно краще адаптується в соціумі, ніж середньостатистичний випускник загальноосвітньої школи.
 
Джерело: http://zerkalo.at.ua/
Наверх