Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Спорт 02 травня 2015 22:42

«Слобода» с. Червона Слобода - володар Кубку Черкаського району з футболу

«Слобода» с. Червона Слобода - володар Кубку Черкаського району з футболу2 травня в селі Білозір`я відбувся Фінал Кубку Черкаського району з футболу. За почесний трофей боролися команди «Рось» с.Тубільці і «Слобода» с. Червона Слобода.

На початку зустрічі першими відкрили рахунок команда «Слобода», невдовзі подвоївши його вони перейшли в оборону, чим скористалася команда «Рось», і одна із атак завершилася взяттям воріт. Рахунок 2:1 вніс інтригу в зустріч команд. Вже в другому таймі прикра помилка захисника команди «Рось» (автогол) поставила крапку в цій зустрічі. А отже з рахунком 3:1 володарем Кубку Черкаського району з футболу стала команда «Слобода» с.Червона Слобода.

В нагородженні команди-переможеці взяли участь Голова РДА Анатолій Яріш та начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту   Сергій Бовт.