Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Новини освіти 01 чер 2015 13:41

Вшановуємо пам'ять героїв

Вшановуємо пам'ять героїв22 травня на подвір'ї нашої школи зібрались не байдужі люди, щоб вшанувати пам'ять та вклонитися життю, такому короткому, але героїчному, синів нашої землі, випускників Мошнівської школи, які загинули в зоні АТО.

Урочисний мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальних дощок Максиму Сергієвичу Преснякову та Анатолію Анатолійовичу Синчаку розпочали з виконання Гімну України.

Під залпи салюту право відкрити меморіальні дошки надали брату Максима Преснякова Атрему та сину Анатолія Синчака Станіславу. У скорботі схилили голови родина Преснякових, Синчаків, бойові побратими хлопців, друзі та односельці.

У нашому селі відбулась подія, яка болить кожному з нас. Школа, як рідна мати, виколисує, плекає дітей, дає їм дорогу в життя. З роками діти виростають, а школа їх проводжає та чекає випускників на теплі зустрічі. Сьогодні наші випускники повернулися до своєї школи меморіальною дошкою… Але допоки ми живі – житиме пам'ять про наших героїв. Максим і Анатолій з меморіальних дощок щодня зустрічатимуть та проводжатимуть поглядом учнів та нагадуватимуть кожного з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

І ми зобов’язані зробити життя на українській землі гідним цього подвигу заради тих, хто поклав своє життя за суверенітет та цілісність України.

Пройдуть важкі часи. Буде колоситися хліб і будуть сміятися діти. І буде жити Україна.

Дай, Боже нам жити вільним життям.

Дай кращу долю народу!

Дай нам єдність, мир і спокій!
Наверх