Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Новини освіти 10 апр 2015 00:46

Талановита людина талановита у всьому, або "Як у школі мальованки творили"

Талановита людина талановита у всьому, або "Як у школі мальованки творили"Напередодні Великого християнського свята Пасхи до нашої школи завітала особлива гостя – телеведуча, співачка, самобутня художниця, письменниця, журналіст, викладач, заслужена артистка України, президент мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька.

Це був дивовижний день. У вестибюлі розгорнулася виставка робіт «Вишиваний Всесвіт Анжеліки Рудницької». Автор розповіла дітям про історію створення картин та про давні символи у народній та авторській вишивці. Далі художниця провела майстер-клас, в ході якого з однаковим завзяттям і учні, і вчителі творили мальованки. Вони вийшли яскравими, різнобарвними, цікавими. Говорили про Україну та її героїв, про українські традиції, про Великдень, згадали символіку кольорів і орнаментів. Було розмальовано майже 100 дерев’яних яєць. Свої творіння діти без вагань вирішили передати нашим захисникам в зоні АТО, адже це важливіше, аніж залишити собі.

Наприкінці дня всіх чекав приємний сюрприз. Анжеліка подарувала мешканцям школи запальний концерт. Він пройшов на одному диханні. Актова зала ледве вмістила усіх бажаючих, а після першої пісні ніхто вже не міг всидіти на місці: танцювали, підспівували та водили хороводи. Співачка представила декілька запальних танцювальних пісень з нової програми. Після концерту Анжеліка Рудницька ще довго спілкувалася з дітьми та щедро роздавала автографи, а вони, в свою чергу, подарували їй на згадку сувеніри та пам’ятний оберіг, виготовлений руками вихованців.

Дякуємо за зустріч організаторам - підприємству «ДП «Перемога Нова» та директору школи Наталії Вікторівні Майданік.
Талановита людина талановита у всьому, або "Як у школі мальованки творили"Талановита людина талановита у всьому, або "Як у школі мальованки творили"Талановита людина талановита у всьому, або "Як у школі мальованки творили"
Наверх