Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с.Яснозір’я Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Адреса: вул. Героя Небилиці,105, Черкаський район Черкаська область, 19616 тел.(0472)56-94-91, [email protected]


ЗДО "Сонечко" Яснозір'я 03 лис 2023 20:23

День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)

День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)


День Здоров'я відзначили в ЗДО "Сонечко" села Яснозір'я Мошнівської громади.

А як іще святкувати майбутнім козакам і козачкам, як не у "Козацьких розвагах". Цього дня дііти перевіряли свої силу, спритність, витривалість, вчилися варити козацький куліш.
День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)День здоров'я в ЗДО "Сонечко" відзначили "Козацькими розвагами" (фото)
Наверх