Чемпіонат Черкаської області з футболу (Перша ліга)
К А Л Е Н Д А Р
Першості Черкаської області з футболу
2015 року серед команд першої ліги
№ | Назва команди | І | В | Н | П | М | Р | О |
1 | ФК "Росава" Степанці | 10 | 7 | 2 | 1 | 21-7 | +14 | 23 |
2 | "Слобода" Червона Слобода | 10 | 5 | 3 | 2 | 20-13 | +7 | 18 |
3 | ФК "Тальне" Тальне | 10 | 5 | 3 | 2 | 16-10 | +6 | 18 |
4 | ФК "Шполатехагро" Шпола | 10 | 5 | 2 | 3 | 16-15 | +1 | 17 |
5 | "Шевченків край" Звенигородський р-н | 10 | 4 | 5 | 1 | 17-9 | +8 | 17 |
6 | ФК "Городище" Городище | 10 | 5 | 1 | 4 | 18-21 | -3 | 16 |
7 | "Колос" Вільшана | 10 | 5 | 1 | 4 | 24-15 | +9 | 16 |
8 | "Урожай" Корсунь-Шевченківський | 9 | 4 | 1 | 4 | 22-19 | +3 | 13 |
9 | "Мошни" Мошни | 9 | 4 | 1 | 4 | 15-12 | +3 | 13 |
10 | "Погреби" Погреби | 10 | 2 | 3 | 5 | 10-21 | -11 | 9 |
11 | "Ярошівка" Ярошівка | 10 | 1 | 0 | 9 | 11-25 | -14 | 3 |
12 | "Шахтар" Ватутіне | 10 | 0 | 2 | 8 | 8-31 | -23 | 2 |
ПЕРШЕ КОЛО
1. "Колос" Вільшана
2. ФК "Тальне" Тальне
3. ФК "Городище" Городище
4. "Урожай" Корсунь-Шевченківський
5. ФК "Росава" Степанці
6. "Шахтар" Ватутіне
7. "Шевченків край" Звенигородський р-н
8. "Погреби" Погреби
9. "Слобода" Червона Слобода
10. "Мошни" Мошни
11. ФК "Шполатехагро" Шпола
12. "Ярошівка" Ярошівка
1 тур 10 травня (неділя)
1. ФК "Тальне" – "Ярошівка" 2:1
2. "Шевченків край" – "Мошни" 2:0
3. "Шахтар" – ФК "Шполатехагро" 1:2
4. "Слобода" – "Колос" 1:0
5. "Погреби" – ФК "Росава" 0:2
6. ФК "Городище" – "Урожай" 3:2
2 тур 17 травня (неділя)
7. "Ярошівка" – "Урожай" 2:4
8. ФК "Росава" – ФК "Городище" 4:0
9. "Колос" – "Погреби" 4:1
10. ФК "Шполатехагро" – "Слобода" 1:1
11. "Мошни" – "Шахтар" 1:1
12. ФК "Тальне" – "Шевченків край" 0:0
3 тур 24 травня (неділя)
13. "Шевченків край" – "Ярошівка" 3:0
14. "Шахтар" – ФК "Тальне" 0:3
15. "Слобода" – "Мошни" 1:0
16. "Погреби" – ФК "Шполатехагро" 1:1
17. ФК "Городище" – "Колос" 1:0
18. "Урожай" – ФК "Росава" 1:1
4 тур 31 травня (неділя)
19. "Ярошівка" – ФК "Росава" 0:3
20. "Колос" – "Урожай" 4:1
21. ФК "Шполатехагро" – ФК "Городище" 1:0
22. "Мошни" – "Погреби" 6:1
23. ФК "Тальне" – "Слобода" 1:0
24. "Шевченків край" – "Шахтар" 2:0
5 тур 7 червня (неділя)
25. "Шахтар" – "Ярошівка" 1:6
26. "Слобода" – "Шевченків край" 1:1
27. "Погреби" – ФК "Тальне" 0:0
28. ФК "Городище" – "Мошни" 2:1
29. "Урожай" – ФК "Шполатехагро" 3:5
30. ФК "Росава" – "Колос" 2:0
6 тур 14 червня (неділя)
31. "Ярошівка" – "Колос" 0:3
32. ФК "Шполатехагро" – ФК "Росава" 0:1
33. "Мошни" – "Урожай" (перенесено)
34. ФК "Тальне" – ФК "Городище" 3:1
35. "Шевченків край" – "Погреби" 1:1
36. "Шахтар" – "Слобода" 2:2
7 тур 21 червня (неділя)
37. "Слобода" – "Ярошівка" 5:2
38. "Погреби" – "Шахтар" 3:0
39. ФК "Городище" – "Шевченків край" 2:2
40. "Урожай" – ФК "Тальне" 3:1
41. ФК "Росава" – "Мошни" 0:2
42. "Колос" – ФК "Шполатехагро" 5:1
8 тур 28 червня (неділя)
43. "Ярошівка" – ФК "Шполатехагро" 0:2
44. "Мошни" – "Колос" 4:3
45. ФК "Тальне" – ФК "Росава" 0:1
46. "Шевченків край" – "Урожай" 2:0
47. "Шахтар" – ФК "Городище" 1:3
48. "Слобода" – "Погреби" 4:0
9 тур 5 липня (неділя)
49. "Погреби" – "Ярошівка" 1:0
50. ФК "Городище" – "Слобода" 3:5
51. "Урожай" – "Шахтар" 5:1
52. ФК "Росава" – "Шевченків край" 3:3
53. "Колос" – ФК "Тальне" 3:3
54. ФК "Шполатехагро" – "Мошни" 2:0
10 тур 12 липня (неділя)
55. "Ярошівка" – "Мошни" 0-1
56. ФК "Тальне" – ФК "Шполатехагро" 3:1
57. "Шевченків край" – "Колос" 1:2
58. "Шахтар" – ФК "Росава" 1:4
59. "Слобода" – "Урожай" 0:3
60. "Погреби" – ФК "Городище" 2:3
11 тур 19 липня (неділя)
61. ФК "Городище" – "Ярошівка"
62. "Урожай" – "Погреби"
63. ФК "Росава" – "Слобода"
64. "Колос" – "Шахтар"
65. ФК "Шполатехагро" – "Шевченків край"
66. "Мошни" – ФК "Тальне"
Початок матчів:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 тури – о 16-00 год.
8, 9, 10, 11 тури – о 17-00 год.