Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 19 бер 2024 16:00

Пенсії-2024: Де і як дізнатися онлайн про свій страховий стаж

Пенсії-2024: Де і як дізнатися онлайн про свій страховий стаж


Українці можуть перевірити свій страховий стаж в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України (ПФУ) та в Дії.

Як перевірити страховий стаж на вебпорталі ПФУ


Перевірити інформацію про страховий стаж можна на вебпорталі Пенсійного фонду. Для цього потрібно зареєструватися (можна також зареєструватися через застосунок ПФУ) та зайти до особистого кабінету.

Перший спосіб. У вкладці Мій страховий стаж доступна інформація про загальний страховий стаж особи з 2004 року та кількість днів роботи за всіма роками і місяцями роботи, за які сплачувалися страхові внески.

Другий спосіб. Обрати в розділі Комунікації з ПФУ пункт Запит на отримання електронних документів:

вибрати тип звернення Довідка про трудовий та страховий стаж, після чого заповнити необхідні поля в екранній формі і натиснути кнопкуВідправити до ПФУ;
отримати довідку в розділ іЗвернення, де відображені відомості про страховий стаж за даними персоніфікованого обліку з 2004 року.

Третій спосіб. Обрати піктограму Налаштування справа вверху:

вибрати Профіль користувача з випадаючого меню;
у закладці Страхові дані побачите весь загальний страховий стаж, в тому числі за умови трудової діяльності до 2004 року та оцифровки трудової книжки.

Як перевірити страховий стаж в Дії


Перевірити страховий стаж також можна через Дію, замовивши довідку ОК-5 та довідку ОК-7.

Довідка ОК-5 містить дані про суми заробітку особи для обчислення її пенсії, визначення страхового стажу та сплати страхових внесків. Вона формується за будь-який період, починаючи з 2000 року.

Довідка ОК-7 містить відомості про суми зарплат, з яких сплачувався ЄСВ, та про страховий стаж з 2011 року. Зазвичай таку довідку використовують для визначення страхового стажу для розрахунку сум лікарняних та нарахування допомоги у зв’язку з безробіттям.
Наверх