Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 07 травня 2017 11:37

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ДРУГОЇ ЛІГИ. ДРУГИЙ ТУР.

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ДРУГОЇ ЛІГИ. ДРУГИЙ ТУР.6 травня відбулися матчі Другого туру Чемпіонату Черкаського району з футболу серед команд Другої ліги.

ФК "Мошни" в гостях зустрічалися із ФК "Будище-2" Будище. На чотири голи у виконанні господарів майданчика наші футболісти змогли відповісти влучними пострілами Віталія Полюховича та Олега Даценка. Поразка 2:4.

Наша команда виступала в такому складі: воротар - Олександр Чмих; захисники - Ігор Путря, Олександр Бліндовський, Сергій Поляков, Олег Коломієць; півзахисники - Олег Даценко, Віталій Коновалов, Віталій Полюхович, Богдан Дучка, Євген Коломієць; нападник - Владислав Кобзар. В другому таймі замість Сергія Полякова вийшов Олександр Коваль.

Результати інших матчів туру:

"Темп" Руська Поляна - "Дніпро" Свидівок 9:0
"Арсенал" Дубіївка - ФК "Хацьки" Хацьки 3:1
"Єдність" Білозір'я - "Олімп" Руська Поляна 2:3
"Маяк" Худяки - "Темп" Хутори 1:3

Після двох турів стовідсотковий результат мають дубіївський "Арсенал" і "Темп" Хутори, які очолюють турнірну таблицю. ФК "Мошни" з трьома балами ділять 4-7 місця ФК "Хацьки", "Олімпом" і ФК "Будище-2".

Наступний тур відбудеться 13 травня. ФК "Мошни" на своєму полі прийматимуть команду "Маяк" Худяки. Початок матчу о 16.00 годині.