Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство / Черкаський район. Новини 25 лип 2016 12:25

Десять днів для облаштування місць відпочинку.

Десять днів для облаштування місць відпочинку.Райони мають десять днів, аби остаточно визначитися з місцями масового відпочинку людей та упорядкувати їх.

Таке доручення головам РДА дав заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв у ході селекторної наради.

Нині в області визначено не більше сотні місць масового відпочинку черкащан біля водойм. Такої кількості вкрай мало. Громадяни ж у спеку, яка утримується цього літа в області, обирають для відпочинку місця стихійно на берегах річок, ставків та інших водоймищ. Переважно це характерно для сільської місцевості. Тож аби уникнути нещасних випадків на воді в районах мають визначити та облаштувати відпочинкові зон біля води, наголосив Костянтин Омаргалієв.

– З початку року вода забрала життя понад 30 мешканців області, – зауважив заступник очільника області. – Більшість із нещасних випадків припадає саме на сільську місцевість. Така сумна статистика вимагає від нас активних кроків, аби вирішити це питання. Тож у десятиденний термін в усіх населених пунктах області мають визначитися з місцями масового відпочинку громадян та належним чином їх облаштували. Крім того, на місцях необхідно пожвавити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо поведінки на воді або як надавати першу допомогу постраждалим.
Наверх