Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Шкарбута Богдан / Суспільство 26 авг 2015 14:59

Знищення мошнівського сирзаводу результат байдужості мошнівської громади

Дійсно, актуальна стаття С.Гречухи - "Реквієм по сирзаводу". Доречі, завдяки його публікацям на цьому порталі, деякі історичні та сьогоденні події, життєві ситуації наповнюються новим змістом.

Однак, знищений Мошнівський сирзавод, на моє глибоке переконання, це результат здебільшого нашої байдужісті- байдужісті нашої Мошнввської громади, кожного Мошнівця без виключення. Це ми своїм мовчанням та спогляданням із сторни розвязали руки "підприємцям одного дня"- такому ж нашому односельцю вирізати на металолом навіть каналізаційні, підземні труби заводу.
 
Це наша байдужість дозволила нашому сільському голові, районній владі забути про своє призначення - служити своїй громаді, її добробуту! Завод вже не повернути, а проблема наяності "руїн" фактично в центрі села стане викликом вже для нової сільської ради, яка повинна оновитися на 90% разом з деутатським корпусом. Інакше "віз" де застряв там і залишиться без руху.
 
Тому, вважаю події з Мошніським сирзаводом повинні стати наглядним прикладом і застереженням на майбутнє,- що породжує наша байдужість та безвідповідальність влади. Нам не потрібно надіятися на когось. Ми здатні самі, крок за кроком рухатися вперед. Головне не бути байдужими, нікого не боятися в своєму домі (селі) та використовувати всі можливі, законні шляхи досягнення спільної мети!
 
Шкарбута Богдан
Наверх