Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)

Відбувся четвертий тур чемпіонату Черкаської області з футзалу серед команд Вищої ліги. "Спартак" – "Мошни" 2:5 Голи: Давиденко,

З поразки стартувала команда Мошен в Чемпіонаті області серед команд Вищої ліги. "Мошни" – "Арка" 1:2 Голи: Хрипченко – Лобачов,

Фізично здорова та політично освтічена молодь - одне з головних завданнь нашої освіти. Автор: Олександр Павлов

7 березня в Черкасах фінішував футзальний сезон. В матчах плей-офф серед команд Вищої ліги прийняла участь і команда "ФК Мошни". У

Перша перемога "Мошен". У матчі проти "Хвилі", футболісти "Мошен" продемонстрували кращу витримку, команда перетерпіла перший тайм і в